• AVRIL LAVIGNE

  26/04/2023 20:00

  Zrušený březnový koncert se bude konat v novém termínu dne 26. 4. 2023 v pražské Sportovní hale Fortuna v Holešovicích. Vaše původní vstupenky na tuto akci zůstávají nadále v platnost

  Informace
 • THE LUMINEERS

  07/06/2023 20:00

  Na Grammy dvakrát nominovaná folkrocková skupina z amerického Colorada napsala podobně velkých hitů hned několik, včetně nejznámějšího Ho Hoy. V Praze představí svou čtvrtou desku Brightside.

  Informace
 • FALL OUT BOY

  18/10/2023 20:00

  SO MUCH FOR (TOUR) DUST UK & EUROPE 2023 - Prague, support PVRIS + NOTHING, NOWHERE. Vítaná pražská premiéra: Fall Out Boy přivezou nové album, osvědčené hity i skvělý support

  Informace
 • HAUSER

  27/10/2023 20:00

  Drsňák mezi instrumentalisty a zakládající člen skupiny 2Cellos, známý jednoduše jako HAUSER, ohlašuje své vůbec první sólové (a dlouho očekávané) celosvětové turné „Rebel with a cello”.

  Informace
 • BORIS BREJCHA IN CONCERT

  28/10/2023 22:00

  Boris Brejcha přiveze v říjnu do Prahy svoji speciální show!

  Informace
 • TILL LINDEMANN - ICH HASSE KINDER TOUR 2023

  22/11/2023 20:00

  Průmyslový metalový génius, frontman a hlas skupiny Rammstein, trojnásobný vítěz Ocenění "Cena ECHO", se se svou kapelou představí už po druhé v Praze na samostatném koncertě v rámci evropského turné 2023 "ICH HASSE KINDER".

  Informace

Jak se k nám dostanete

Adresa:
Sportovní hala FORTUNA
Za Elektrárnou 419/1
170 00 Praha-Bubeneč
GPS souřadnice: 50°6’23.312″N, 14°26’0.023″E
Cesta do Sportovní haly FORTUNA:
Nejjednodušší a nejrychlejší spojení do Sportovní hala FORTUNA je použitím linek Dopravního podniku hlavního města Prahy. SH FORTUNA se nachází cca 5-10 minut chůze od metra trasy C – Nádraží Holešovice a u tramvajové zastávky Výstaviště.

Spojení metrem
Trasa C: Ze směru Letňany (5 stanic) nebo ze směru Háje (14 stanic) – výstup Nádraží Holešovice
Trasa B: Ze směru Zličín nebo ze směru Černý most – přestup Florenc na trasu C směr Letňany – výstup Nádraží Holešovice (2 stanice)
Trasa A: Ze směru Dejvická nebo ze směru Depo Hostivař – přestup Muzeum na trasu C směr Letňany – výstup Nádraží Holešovice (4 stanice)

Spojení tramvají
Pro řadu návštěvníku je výhodné cestovat tramvajemi. 50 metrů od SH FORTUNA je tramvajová zastávka Výstaviště. Zastávku protínají tyto linky – 5, 12, 14, 15, 17 (může se v budoucnu změnit). Jízdní řády těchto linek najdete zde na portálu Dopravního podniku.

Doprava autem
Na území Prahy 7 je velmi přetížená doprava. Kolem SH FORTUNA jsou časté zácpy a to zejména v době výstav a atraktivních kulturních akcí. Návštěvníkům tedy doporučujeme vyjet s dostatečným časovým předstihem nebo auto nechat na záchytných parkovištích (P+R) u metra či vlakové zastávky na okraji města. V době kulturních akcí a hokejových utkání je možné zaparkovat auto před arénou za zvýhodněnou cenu, ale kapacita je omezená a čekací doby výjezdu při atraktivních utkáních a akcích mohou být delší. Okolí holešovické Sportovní haly FORTUNA patří do zóny placeného parkování. Návštěvníkům tedy spíše doporučujeme cestovat na kulturní akce metrem, kdy je navíc takřka 100% garance toho, že se dostanete na začátek akce včas.
K zaparkování aut doporučujeme využít záchytných parkovišť P+R u stanic metra nebo vlakových stanic. Aktuální přehled všech P+R parkovišť naleznete zde: https://www.dpp.cz/cestovani/parkovani-p-r

Příjezd do Prahy vlakem či autobusem
Pro mimopražské ještě uvádíme základní informace o dopravě vlakem. Aktuální jízdní řády naleznete na www.idos.cz.
Hlavní nádraží (vlak): Nachází se na lince C – směr Letňany – výstup Nádraží Holešovice
Nádraží Holešovice (vlak a bus): 5-10 minut pěšky od SH FORTUNA nebo jedna stanice tramvají
Nádraží Smíchov (vlak a bus): Nachází se na lince B – směr Černý Most – přestup Florenc – směr Letňany – výstup Nádraží Holešovice
Nádraží Bubny (vlak): Nachází se mezi stanicemi metra C Vltavská a Nádraží Holešovice, z nádraží 5 minut pěšky do SH FORTUNA
Masarykovo nádraží (vlak): Nachází se poblíž stanic metra B Náměstí Republiky (směr Florenc) a C Florenc (směr Letňany)
Florenc (bus): Nachází se na lince C – směr Letňany – výstup Nádraží Holešovice.
Černý most a Zličín (bus): Nachází se u konečných stanic linky B – směr centrum – přestup Florenc – směr Letňany – výstup Nádraží Holešovice.