THE PRODIGY - ARMY OF THE ANTS TOUR 2023

07/12/2023 20:00

datum 07.12.2023 20:00
cena

od 1490 Kč

PŘEDPRODEJ LIVE NATION KLUB OD 22. 6. 2023 V 10:00
VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTÍCH TICKETMASTER A TICKETPORTAL OD 23. 6. 2023 V 10:00
prodej Ticketportal

"Jejich plamen hoří jasněji než kdy jindy. Nejenže jsou The Prodigy zpět, ale jsou tu, aby znovu získali svůj trůn."

NME ★★★★★

Anglické turné v červenci 22, během něhož skupina odehrála tři večery v londýnské O2 Academy Brixton, bylo jejich prvním bez bratra, ikonického Keitha Flinta. Způsob, jakým Liam H a Maxim do své živé show začlenili Keithův věčný odkaz a vzdali mu hold, byl opravdu silný. Setkalo se to s velkou podporou a láskou jejich zástupů fanoušků po celé zemi.

Kapela má za sebou solidní jarní a letní sérii mezinárodních festivalových headlinerských vystoupení a těší se, až opět přiveze oheň do klíčových evropských měst. Začnou 28. listopadu v Lucembursku a pak se vydají do Ziggo Dome v Amsterdamu, Düsseldorfu, Berlína, Frankfurtu, Stuttgartu, Kodaně, Poznaně a Prahy, než evropskou část zakončí v neděli 10. prosince v Paříži.

Liam H řekl:
LIAM H: "'ARMY OF THE ANTS' IS A CALLING TO THE PRODIGY PEOPLES , WE'RE COMIN BACK FOR U THE ONLY WAY WE KNOW , FULL ATTACK MODE , DOUBLE BARREL ....

The Prodigy, britská elektronická hudební skupina, byla založena v roce 1990 v Braintree, Essex. Jejími zakládajícími členy byli Liam Howlett, Keith Flint a Leeroy Thornhill. Kapela se proslavila svým unikátním stylem, který kombinuje prvky techno, breakbeatu, big beatu a hardcore. Jejich debutové album "Experience" z roku 1992 bylo významným příspěvkem k rave scéně v 90. letech. Druhé album "Music for the Jilted Generation" vyšlo v roce 1994 a obdrželo nominaci na Mercury Prize.

V roce 1997 kapela vydala album "The Fat of the Land", které se dostalo na první místa žebříčků ve Spojených státech i v Británii a vyneslo jim dvě ceny Grammy. Toto album zahrnuje ikonické hity jako "Firestarter" a "Breathe". Po smrti charismatického frontmana Keitha Flinta v roce 2019 kapela prošla těžkým obdobím, ale s obnovenou energií a věrností hudbě, kterou milují, The Prodigy pokračují ve své hudební cestě. Přichází do Prahy, aby předvedli svůj elektrizující výkon a připomněli světu, proč jsou považováni za jednu z nejvýznamnějších elektronických hudebních skupin historie.