AVRIL LAVIGNE

26/04/2023 20:00

datum 26.04.2023 20:00
cena

1 490,- Kč

prodej Ticketportal
další informace

Otevření vchodů: 18:00

Phem: 19:30

girlfriends: 20:15

Avril Lavigne: 21:15

Vstupy:

20 - 28 - stání, sezení

31 - stání před podiem + vozíčkáři

Platba pouze v hotovosti, výjimka stánek s merchem.

V místě není dostupná šatna.

S ohledem na vysokou návštěvu koncertu, dopravní omezení v lokalitě a omezenou kapacitu parkovacích míst, doporučujeme využít MHD.

Vyjádření Avril:

“Mým fanouškům v Evropě a Velké Británii,
Mám pro vás nepříjemnou zprávu ohledně mých koncertů ve Velké Británii a Evropě. Musím učinit těžké rozhodnutí a odložit toto turné na rok 2023. Kvůli přetrvávajícím problémům spojených s pandemií existuje řada cestovních omezení a restrikcí týkajících se míst konání koncertů v jednotlivých zemích, které znemožnily uskutečnění turné. Není to snadné rozhodnutí, ale je to rozhodnutí, které pomůže zajistit, abychom byli schopni odehrát všechna jednotlivá data turné, předvést co nejlepší show při plné kapacitě a fungovat v bezpečném prostředí. Opravdu mi to láme srdce, že to musím udělat, ale vím, že se to vyplatí.

Omezení počtu vstupenek
Na tuto akci je stanoven limit na max. počet vstupenek na osobu a na platební kartu ve výši 6 ks.

Vybrané prostředky, na základě pořadatelem navýšené ceny vstupného o částku 60 Kč vč. DPH, budou ze zisku pořadatele poukázány pro účely umělce, jeho nadace, Avril Lavigne Foundation.

Avril Lavigne Foundation
Tato nadace podporuje pacienty s lymskou boreliózou, vážným onemocněním nebo zdravotním postižením. Prostřednictvím programů a grantů poskytuje možnosti prevence, finanční prostředky na léčbu a urychluje výzkum s cílem poskytnout naději a změnit životy.